RSS
Ważne:
Zapraszamy do udziału w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny 0 Lubuską Perłę Turystyczną zgłaszamy do 18 września 2018      Zapraszamy do udziału w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny 0 Lubuską Perłę Turystyczną zgłaszamy do 18 września 2018      Zapraszamy do udziału w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny 0 Lubuską Perłę Turystyczną zgłaszamy do 18 września 2018      Zapraszamy do udziału w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny 0 Lubuską Perłę Turystyczną zgłaszamy do 18 września 2018     
Zarząd i komisje Statut Składki Deklaracja Członkowska Księga marki Patronat "LOTUR" Lotur plan pracy Walne zebrania sprawozdawcze Kontakt Formularz kontaktowy Lista członków LOTUR PRACA O członkach
Zawód Informator Turystyczny Zamówienia publiczne Targi turystyczne, konferencje Targi, konferencje, inne - zaprosili nas Piszą o nas Newsletter 2017 Newsletter Archiwum Wydawnictwa Partnerzy Turystyka Wspólna Sprawa Konkursy Turystyczne znaki drogowe Ankiety, badania Partnerstwo Odra
Informacje o województwie Regionalny Portal Turystyczny Telefony alarmowe Baza noclegowa Bankomaty w Lubuskim Warto zobaczyć Muzea, Skanseny i Izby Regionalne Szlaki turystyczne DLA KOLEKCJONERÓW REKORDÓW! Informacja Turystyczna Kalendarz imprez w regionie
Baza noclegowa w województwie lubuskim Produkty turystyczne Oferty turystyczne Nowe Zasady Certyfikacji IT Certyfikacja IT Lubuskie szlaki Nordic Walking Aktualne Lubuskie Punkty Informacji Turystycznej lubuskie Certyfikowane Produkty Turystyczne i Lubuskie Perły Turystyczne Marka Lubuskie Przewodnicy Biura Podróży Szlakiem krzyży pokutnych po obu stronach Odry Turystyka wodna Lokalne Organizacje Turystyczne Wyniki konkursów - Lubuskie Perły Turystyczne, Najlepszy Produkt Turystyczny
 

TURYSTYKA WODNA


 

„Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007 – 2013, Fundusz Małych Projektów i projekty Sieciowe Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr” oraz budżetu państwa”.

„Pokonywać granice poprzez wspólne inwestowanie w przyszłość” / „Grenzen überwinden durch gemeinsame Investition in die Zukunft”.

 

 

zdobądź nowy zawód, ZAWÓD PAMIĄTKARZ


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Tytuł projektu : Zawód Pamiątkarz  Nr Umowy UDA-POKL.08.01.01-08-110/10-00 

Ruszyła XVI edycja konkursu na "Najlepszy Produkt Turystyczny"

Autor: Administrator, dodano: 2018-06-19 09:21:42
Jest Nam miło poinformować, że rozpoczęła się kolejna edycja Konkursu na "Najlepszy Produkt Turystyczny - O Lubuską Perłę Turystyczną - Certyfikat POT". Po raz 16 zostaną przyznane Lubuskie Perły Turystyczne oraz Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej. Konkurs, jak co roku wyłoni najbardziej atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne dla turystów produkty turystyczne. Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 18 września br. Podobnie jak w latach ubiegłych jest on obsługiwany za pomocą prostej w obsłudze aplikacji.

„Nie siedź w domu – chodź z nami”

Autor: Administrator, dodano: 2018-01-09 13:26:50
Oddział Zielonogórski PTTK zaprasza w niedzielę 14 stycznia 2018 r. na pieszą wycieczkę leśnymi i polnymi ścieżkami na trasie Milsko- Czarna – Droszków. Trasa liczy 14 km. Zbiórka uczestników na dworcu PKS, odjazd autobusu w kierunku Milska o godz. 8.20 . ( bilet 6,50 zł) Powrót z Droszkowa autobusem MZK około godz. 14.00 (bilet 4,40 zł) Wycieczkę poprowadzą Krystyna Paśko. Zadanie współfinansowane przez Miasto Zielona Góra.

ITB Berlin 2018

Autor: Administrator, dodano: 2018-01-05 12:18:55
Uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy akwizycję na międzynarodowe targi turystyczne ITB 2018, które odbędą się w terminie 07-11.03.2018 r. w Berlinie.

Prezes Lubuskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej LOTUR Jadwiga Błoch na liście 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce

Autor: Administrator, dodano: 2017-12-29 13:31:46
Już po raz drugi portal branżowy WaszaTurystyka.pl przedstawił ranking najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce w 2017 roku. W gronie ekspertów tworzących tegoroczne jury, znalazły się 232 nazwiska ze świata biur podróży, hotelarzy, branży MICE, przewoźników, ubezpieczycieli, działaczy turystycznego samorządu, urzędników samorządowych i państwowych, naukowców.

Sylwester w Pałacu Mierzęcin

Autor: Administrator, dodano: 2017-12-28 12:12:30
"Zanurz się w toni burgunda podczas Nocy Sylwestrowej w Pałacu Mierzęcin. Zapraszamy na bal sylwestrowy w dekoracjach inspirowanych tym, z czego Mierzęcin słynie – winem, uroczystą kolację i pokaz sztucznych ogni przed Pałacem oraz kilka dni błogiego wypoczynku i relaksu w Grape Spa."
więcej Tagi: imprezy,

Sylwester w stylu Moulin Rouge

Autor: Administrator, dodano: 2017-12-28 12:05:26
Dwór w Kolesinie ma przyjemność zaprosić Państwa na Sylwestra w stylu Moulin Rouge. Tradycyjnie będzie to wieczór pełen wrażeń, który na długo pozostanie w Państwa pamięci.
więcej Tagi: imprezy,

Lubuskie Obchody Światowego Dnia Turystyki - "Weekendowa turystyka bez barier”

Autor: Administrator, dodano: 2017-12-21 12:42:16
Tegoroczne Lubuskie Obchody Światowego Dnia Turystyki – jak co roku były połączone z konferencją tematyczną i uhonorowaniem najlepszych produktów turystycznych w naszym województwie, które otrzymały prestiżową statuetkę „Lubuskiej Perły Turystycznej” Konferencja odbyła się – 15 grudnia br. w Lubuskim Centrum Winiarstwa w Zaborze. Lubuska Regionalna Organizacja Turystyczna „LOTUR” w tym roku postanowiła zająć się tematem ograniczeń i barier dla niepełnosprawnych turystów, którzy chętnie odwiedzają nasz region. Dlatego tegoroczna konferencja była zwieńczeniem wszystkich prac i wysiłku poświęconemu niepełnosprawnym turystom.

„Weekendowa turystyka bez barier”

Autor: Administrator, dodano: 2017-12-18 10:42:05
„Weekendowa turystyka bez barier” – to tytuł nowego wydawnictwa Lubuskiej Organizacji Turystycznej "LOTUR", promujące przyjazne osobom niepełnosprawnym szlaki, atrakcje turystyczne i miejsca noclegowe w regionie. W przewodniku znajduje się kilkadziesiąt propozycji na turystyczny weekend na Ziemi Lubuskiej.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !

Autor: Administrator, dodano: 2017-12-15 14:02:45
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku, życzy Zarząd i Pracownicy Lubuskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej!
więcej Tagi: LOTUR,

Wigilia w Lubniewicach

Autor: Administrator, dodano: 2017-12-15 13:08:56
Potrawy bożonarodzeniowe, wspólne kolędowanie, odśpiewanie lubniewickiej kolędy, poczta mikołajowa, kiermasz książki, animacje dla dzieci, jarmark świąteczny, spotkanie ze Świętym Mikołajem, możliwość wykonania własnoręcznie świątecznych ozdob – to w skrócie atrakcje, które Gmina Lubniewice przygotowała dla tych, którzy będą uczestniczyć w tegorocznej Wigilii Gminnej.

„Nie siedź w domu – wędruj z nami”

Autor: Administrator, dodano: 2017-12-15 10:53:26
Oddział Zielonogórski PTTK zaprasza we wtorek 26 grudnia 2017 r. na rajd pieszy na trasie Koźla - PKP, Letnica, Buchałów-skraj, Słone, Wilkanowo, Zielona Góra - MZK Wyczółkowskiego .Trasa liczy 16,3 km. Zbiórka uczestników na dworcu PKP o godz. 7:20. Odjazd pociągu do Koźli Kożuchowskiej (kierunek Zgorzelec, peron I, tor 1) o godz. 7:41 (bilet 6,50 zł). Rajd poprowadzi Przodownik TP Konrad Szymon Majewski. Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie (członkowie PTTK mają zapewnione ubezpieczenie NNW). Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Dofinansowane ze środków Miasta Zielona Góra.